Bekleyiniz Kapat Tam Ekran

FİKRET ALICI HAİR GURU

GOP - ANKARA

5.0

Hizmet ve Fiyatlar

YORUMLAR

Puan verebilmek ve yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook ile sisteme giriş yaparak kuaföre puan verip yorum yapabilirsiniz.

giriş yap

Değerlendirmeler

User Silhouette

Ezgi Unal

4 yıl önce

Fikret Bey'in 5 yildir musterisiyim. Yurt disinda bulundugu kisa bir sure disinda beni hic zor durumda birakmadi. Kendisi hem boya/rofke/balyaj hem de sac kesimi ve fon konularinda az bulunan bir yetenege sahip. Yuz sekli ve sac cinsine göre yakisani daima biliyor ve uyguluyor. Yenilikleri yakindan takip ediyor. Ayrica calistirdigi salonlarda profesyonelligi ve ekibi ile olan olumlu diyalogu benim gibi kuafore gitmeyi sevmeyen kisiler icin bile guzel bir ortam yaratiyor. Kendisi ile uzun suredir calisan Murat Bey de hem yetenegi, hem de kibarligi ile one cikiyor. Mutlaka deneyin derim!

User Silhouette

Gülşah Şimşek

4 yıl önce

Çok güzel çok keyifli. Umduğumdan çok daha iyiydi yapılan işlem kaliteli bir sunum oldu. Oldukça memnun kaldım.

User Silhouette

Fahriye Erova

4 yıl önce

Son derece ilgili yetenekli bakım uzmanımız tarafından gerçekleştirilen bakım kürünü çok beğendim. Ürün Türkiye'de yeni olmasına rağmen başarılı duruyor. Kerastasa rakip geliyor.

User Silhouette

Gamze Demirci

4 yıl önce

İlk defa geliyorum buraya ama şuan çok menunum. İnsanlar çok tatlılar. Sonucun iyi olacağından emindim.

User Silhouette

Hande Çakır

4 yıl önce

Memnun kaldım. Bence gayet başarılı bir işlemdi. Gayet açıklayıcıydı. Tamamen saçın sorununa yönelik işlemler uygulanması daha da cazip.

User Silhouette

Asena Gökçe

4 yıl önce

Şu an gayet memnunum. Uzun sürüyor ama gayet iyi hissettim kendimi. Daha önce saç bakımı yaptırmadım ama bundan sonra yaptırmayı düşünüyorum

User Silhouette

Gülümser Kodal

4 yıl önce

Fikret'i 15 senedir tanıyorum ondan başka hiç bir kuaförden mutlu çıkmadım. Benim için Ankara'nın en iyisi o. Ben ona efsane diyorum. Yurt dışına çıktığında çok üzülmüştüm.

User Silhouette

Beste Akbay

4 yıl önce

Geldiğimde vizyonuyla bana en modern saçı yapacağından emin olduğum kuaför.Trendleri yakından takip ettiğini bildiğim kuaförüm Fikret Alıcı'ya geldiğimde son trend bir saçla çıkacağımdan eminimdir.O yüzden müdahale etmem.

KAMPANYALAR

31.12.2017 tarihine kadar

15% indirim

Renklendirme işlemleri için geçerlidir.

Kod Almak İçin Tıklayınız!

ADRES

Fikret Alıcı Hair Guru

Nenehatun Caddesi No:116/A Çankaya/Ankara

Tel: 0 312 447 66 76