Bekleyiniz Kapat Tam Ekran

SERKAN KAYA HAİR DESİGNER

GOP - ANKARA

5.0

Hizmet ve Fiyatlar

YORUMLAR

Puan verebilmek ve yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook ile sisteme giriş yaparak kuaföre puan verip yorum yapabilirsiniz.

giriş yap

Değerlendirmeler

User Silhouette

Emel Işık

4 yıl önce

Serkan'a bir kere giden bir daha zor bırakır:) En azından senelerdir benim ve ailemin durumu bu şekilde:) Başlarda Ankara'daki ismi duyulmuş çoğu kişiye gittim ama hiç birinden istediğim sonucu alamadım. Serkan ne istiyorsanız aynen yapar ve hiçbir zaman mutsuz ayrılmazsınız yanından, bunun yanında kaliteli saçlarda cabası. Gözüm kapalı herkese tavsiye ettim hepside teşekkür etti bana. Kesinlikle pişman olmazsınız.

User Silhouette

Zeynep Uslusoy

4 yıl önce

Ankara'da ki en iyi hatta Türkiye'de ki en iyi saç ustası diyebilirim. 2002 yılından beri gitmekteyim. Balyaj, kesim ve fönün yanı sıra özellikle kırık fönde üstüne yoktur! Ailece kendisinden başka bir yerde saç yaptıramaz olduk. Bugüne kadar tavsiye ile giden herkes müdavimi oldu fiyatlar da çok pahalı olmadığı için herkes çok memnun kalıyor.Bir kere olsun kırık fön çektirdikten sonra sizde başka yere gidemeyeceksiniz!

User Silhouette

Begümhan Pakkan

5 yıl önce

Kuaför salonundan ağlayarak çıkmak istemiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. İsteğime uygun en doğru modellerle her zaman mutlu olduğum yer. Ailem, arkadaşlarım hepimiz Serkan Kaya'yı tek geçeriz. Güleryüzlü çalışanlarına da teşekkürler.

User Silhouette

Sema Kaplan

5 yıl önce

Yaklaşık 7 yıldır Ankara'da tek gittiğim yer. İsterim ki Türkiye'nin her şehrinde bir Serkan Kaya daha olsun, profesyonelliğini tek geçerim.

User Silhouette

Esra Hızıroğlu

5 yıl önce

Sanatının çok iyi olduğunu düşünüyorum. Güleryüzle karşılanıyorum. Kendimi iyi hissediyorum.

User Silhouette

Gözde Karapınar

5 yıl önce

2002den beri geliyorum. İyi bir arkadaş olduğum için geliyorum. Bugüne kadar beni hiç yanıltmadığı için hala gelmeye devam ediyorum. Ve çok yetenekli olduğu için.

KAMPANYALAR

31.12.2017 tarihine kadar

20% indirim

Balyaj, ombre, röfle ve komple boya için geçerlidir.

Kod Almak İçin Tıklayınız!

ADRES

Serkan Kaya Hair Designer

Nenehatun Caddesi No:60/A Çankaya/Ankara

Tel: 0 312 447 20 22